Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Pin It

sdrJak powszechnie wiadomo, bezpieczeństwo zawsze powinniśmy stawiać ponad wszystko. Doskonale o tym wiedzą organizatorzy eventu "Red Bull Ruchome Piaski". Nasza firma zadbała o bezpieczeństwo tej letniej, plażowej imprezy.

Nawiązując do bezpieczeństwa, dzisiaj w dobie nadal trwającej pandemii koronawirusa, ciężko sprostać rygorystycznym wymogom służb sanitarnych. Firma z którą mieliśmy przyjemność współpracować, dołożyła wszelkich starań, aby wszyscy uczestnicy mogli w sposób bezpieczny oddać się plażowej zabawie. 

Obecność ratownika medycznego była nieodzownym elementem tego wydarzenia. W kilku nadmorskich miejscowościach rozegrano turnieje siatkówki plażowej dla wszystkich chętnych. Doskonała zabawa, niestety różna pogoda i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie pozwoliła zorganizować i przeprowadzić wspaniałe turnieje m.in. na plażach w Międzyzdrojach, Rewalu i Darłówku.

Szczęśliwie w czasie naszej pracy nie doszło do poważnych sytuacji, które mogłyby w sposób bezpośredni zagrozić uczestnikom turnieju. Najczęstsze interwencje dotyczyły drobnych urazów dłoni, stłuczeń przedramion oraz urazów stóp - najczęściej spowodowanych drobinami szkła, na które niestety można było się natknąć w nadmorskim piasku.

Okazja współpracy w czasie tak dużego eventu, to kolejna cegiełka i nowe doświadczenia dla ratowników z naszej firmy. Poniżej prezentujemy krótką fotorelację.

Relacja "Red Bull Ruchome Piaski":

eskumed.pl