Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Pin It

Eskumed Ratownictwo 2024 09Bo najważniejsze jest bezpieczeństwo! To właśnie jest to, czym ostatnio się zajmowaliśmy i będziemy się zajmować w najbliższym czasie, bo przecież przed nami sezon.

Szereg szkoleń z zakresu pierwszej pomocy, dla firm i instytucji, ale również dla osób indywidualnych. Każde z tych szkoleń to satysfakcja, że kolejne osoby są świadome i będą wiedziały jak zachować się w krytycznej sytuacji, ale również jak założyć poprawnie opatrunek.

Dziś, oprócz zwykłej apteczki, mamy do dyspozycji AED - czyli automatyczny defibrylator. Tych urządzeń zdecydowanie przybywa, dostęp do nich jest coraz bardziej powszechny. 

Podczas zabezpieczeń medycznych, realizowanych przez naszą firmę, zawsze mamy do dyspozycji AED.

Jak wiadomo, w czasie różnego rodzaju imprez gdzie gromadzi się wiele osób, może się okazać, że każda minuta będzie cenna. Podpierając się wieloletnim doświadczeniem, dziś wiemy, że zwykły plecak ratowniczy, to zdecydowanie za mało.

Doskonałym przykładem, jest realizowane przez nas zabezpieczenie medyczne w Świnoujściu, gdzie udało nam się uratować życie właśnie dzięki AED: Świnoujście. Dzięki AED uratowaliśmy życie mężczyzny!

Przed nami kolejne zadania, przecież za chwilę wakacje, niech będą bezpieczne!

Eskumed.pl