Joomla TemplatesWeb HostingUnlimited Hosting
Reklama
Logowanie • Szkolenie dla osób indywidualnych

  Kompleksowe szkolenie z zakresu pierwszej pomocy dla osób indywidualnych niezwiązanych zawodowo z medycyną.

 • Szkolenie AED - BLS

  Szkolenie kierowane jest do osób bez wykształcenia medycznego. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w ratownictwie lub inne szkolenia.

 • Mały ratownik

  Zakres tematyczny oraz sposób przekazywania treści programowych są dopasowane do grupy wiekowej uczestników.

 • Pracownicy firm i instytucji

  Szkolenie skierowane do pracowników firm, zgodne z założeniami wynikającymi z przepisów prawa

 • Ośrodki nauki jazdy

  Szkolenie prowadzi osoba o kwalifikacjach przewidzianych prawem dla tego typu szkoleń (prawo do dokonania zaliczenia zajęć w karcie szkoleniowej każdego uczestnika)

 • Szkolenie przypominające

  Podczas spotkania bazujemy na wiedzy zdobytej przez słuchaczy na wcześniejszych szkoleniach

Pierwsza Pomoc dla Ciebie i Twoich pracowników. Nowa oferta która ratuje życie!

Chcesz odświeżyć swoją wiedzą z zakresu pierwszej pomocy? Może jesteś właścicielem firmy i bezpieczeństwo pracowników nie jest Ci obce? Dobrze trafiłeś, nasza oferta jest kierowana właśnie do Ciebie!

oferta szkolenia eskumed

Eskumed Ratownictwo Medyczne specjalizuje się w szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy od 2005 roku. Nasza oferta, podobnie jak wytyczne z zakresu pierwszej pomocy, jest ciągle udoskonalana. Przez te wszystkie lata przeszkoliliśmy tysiące słuchaczy, każdy z nich zdobył stosowny dokument. Jednak oprócz certyfikatu, zdobył coś znacznie ważniejszego, wiedzę która ratuje życie!

Nasza ostatnia duża realizacja to szkolenia na promach towarowo - osobowych Unity Line. Przeszkoliliśmy całą załogę promów Kopernik, Galileusz i Śniadecki. Cały projekt został przeprowadzony w sposób kompleksowy, na każdym z promów zainstalowano AED, każdy członek załogi praktycznie zapoznał się z jego wyposażeniem i wykorzystywał defibrylator podczas treningu na naszych symulatorach AED.

Cel jest jeden, jeżeli dojdzie do sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, w konsekwencji zatrzymania oddechu, nie pozostajemy bierni tylko ratujemy ludzkie życie. Dzisiaj coraz częściej mamy do dyspozycji całkowicie bezpieczne i wysoce skuteczne automatyczne defibrylatory. W sytuacji zatrzymania krążenia w mechanizmie migotania komór, stosując AED szanse na przeżycie wzrastają o ponad 70%. To imponujący wynik, jednak w tym wszystkim olbrzymią rolę odgrywa nasza wiedza, która niestety nie zawsze jest na właściwym poziomie.

Jako czynni zawodowo ratownicy medyczni podczas dyżurów w zespołach wyjazdowych Państwowego Ratownictwa Medycznego, niestety nadal spotykamy się z tłumaczeniami rodziny oraz świadków wypadku lub zachorowania, że nie podjęli czynności z obawy, że pogorszą sytuację osoby potrzebującej pomocy.

Gdyby te osoby chociaż raz w swoim życiu skorzystały ze szkolenia z pierwszej pomocy, wiedziałyby, że ciężko jest pogorszyć sytuację osoby która właśnie na ich oczach przestała oddychać. Odliczanie czasu przyjazdu karetki i kolejne pretensjonalne telefony do dyspozytora medycznego na pewno nie uratują tego człowieka.

Wiedza zdobyta podczas szkoleń z Pierwszej Pomocy ratuje życie, sprowadza się tak naprawdę do kilku podstawowych czynności o których zawsze warto pamiętać.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej.

rat. med. Piotr Bartnicki

ESKUMED RATOWNICTWO MEDYCZNE

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama
Skontaktuj się z nami!
ESKUMED RATOWNICTWO MEDYCZNE
Telefon: 604 394 216
Telefon: 516 179 512
pomocmedyczna@tlen.pl
ratownictwo@eskumed.pl
Multianalogclock
Zdjęcia z galerii
21blot_swidwin104
Image Detail
kurs_brojce04
Image Detail
falochron_swinoujs...
Image Detail
zslp_stargard_szcz...
Image Detail